اسپرسو ساز مباشی 2049 یک دستگاه اسپرسو ساز نیمه اتوماتیک با توان مصرفی 1050 وات و فشار بخار 19 بار است. این دستگاه دارای طراحی زیبا و مدرن بوده و از جنس پلاستیک با کیفیت ساخته شده است.

از جمله ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • توان مصرفی 1050 وات برای تهیه اسپرسو با کیفیت بالا
  • فشار بخار 19 بار برای تهیه کف شیر غلیظ و خامه ای
  • سیستم کاپوچینوساز برای تهیه انواع نوشیدنی های کافه
  • نشانگر سطح آب برای کنترل میزان آب موجود در مخزن
  • پیچ تنظیم بخار برای کنترل میزان بخار خروجی
  • سینی چکه گیر برای جلوگیری از کثیف شدن سطح کار

اسپرسو ساز مباشی 2049 گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال یک دستگاه اسپرسو ساز با کیفیت و قیمت مناسب هستند. این دستگاه قابلیت تهیه انواع نوشیدنی های اسپرسو مانند اسپرسو، کاپوچینو، لاته، و ... را دارد.

در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های این دستگاه به طور دقیق تر می پردازیم:

توان مصرفی 1050 وات

توان مصرفی 1050 وات برای یک دستگاه اسپرسو ساز نیمه اتوماتیک مناسب است. این توان مصرفی باعث می شود که دستگاه بتواند آب را به سرعت به دمای مورد نظر برساند و اسپرسو با کیفیت بالا تهیه کند.

فشار بخار 19 بار

فشار بخار 19 بار برای تهیه کف شیر غلیظ و خامه ای مناسب است. این فشار بخار باعث می شود که شیر به خوبی متراکم شود و کف شیری با بافتی ایده آل ایجاد شود.

سیستم کاپوچینوساز

سیستم کاپوچینوساز این دستگاه به شما امکان می دهد تا به راحتی انواع نوشیدنی های کافه مانند کاپوچینو، لاته، و ... را تهیه کنید. این سیستم دارای یک نازل بخار است که به شما امکان می دهد تا کف شیر را به راحتی روی نوشیدنی خود بریزید.

نشانگر سطح آب

نشانگر سطح آب این دستگاه به شما کمک می کند تا همیشه از میزان آب موجود در مخزن دستگاه مطلع باشید. این نشانگر باعث می شود که شما در حین تهیه اسپرسو دچار مشکل نشوید.

پیچ تنظیم بخار

پیچ تنظیم بخار این دستگاه به شما امکان می دهد تا میزان بخار خروجی را کنترل کنید. این قابلیت باعث می شود که شما بتوانید کف شیر را با بافت دلخواه خود تهیه کنید.

سینی چکه گیر

سینی چکه گیر این دستگاه باعث می شود که سطح کار شما کثیف نشود. این سینی قابل جدا شدن است و به راحتی می توان آن را شستشو داد.

در مجموع، اسپرسو ساز مباشی 2049 یک دستگاه اسپرسو ساز نیمه اتوماتیک با کیفیت و قیمت مناسب است. این دستگاه قابلیت تهیه انواع نوشیدنی های اسپرسو را دارد و گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال یک دستگاه اسپرسو ساز با کیفیت و قیمت مناسب هستند.